Coca-Cola POP-UP pood vallutab Tallinna

17. mai 2016

21.mail jõuab Tallinnasse maailmakuulus Coca-Cola POP-UP pood, mis on külalistele avatud kõigest kaks nädalat.  Tegemist on liikuva Coca-Cola poega, mida on praeguseks hetkeks üle Euroopas külastanud juba 1,1 miljonit inimest. 

Poe tootevalikust leiab lahedaid riideid, telefonide ümbriseid, kotte, reisikohvreid, rannarätikuid, seljakotte, kellasid, külmikumagneteid ja mida kõike veel. Eksklusiivselt on saadavad taastöötluse käigus valminud Coca-Cola purkidest tehtud ehted. Valik on lai ja kaup eksklusiivne. Valikus on üle 100 erinevat unikaalse Coca-Cola toote.

Lisaks ostlemisele saab Coca-Cola POP-UP poe alal veel lihtsalt mõnusalt aega veeta ja head muusikat kuulata ning tegemist on ka mõnusa ajaveetmise kohaga. Koostöös Weekend Festivaliga käivitub võistlus, kus noored DJ saavad SkyPlusi kodulehel endast ja oma tehtud töödest märku anda ning 13 vahevõitjat saavad iga päev kell 19.00-21.00  Coca-Cola POP-UP poes mängida 2-tunnise seti. Võistluse võitja saab harukordse võimaluse mängida koos maailmakuulsate DJ-dega Weekend Festivalil.

Coca-Cola POP-UP poe avapidu toimub 23.05.2016 kell 16:30-17:30. Tuntud stilist Karolin Kuusik näitab, kuidas selle suve kuumimad trendid on miksitud Coca-Cola aksessuaaridega ning mõnusat muusikat mängib DJ Kristjan Hirmo.

„Coca-Cola ja mood on alati käsikäes käinud ning Coca-Cola bränd ei ole lihtsalt tavaline bränd. Inimesed üle maailma tunnevad seda ikoonilist kaubamärki ja mul on hea meel näidata, kuidas Coca-Cola tooteid moes ära kasutada saab ning stiilselt oma igapäevaste riietega miksida,“ rääkis stilist Karolin Kuusik.

Lisaks saab POP-UP poes luua personaliseeritud Coca-Cola purke ja üllatada sõpru laheda, just talle tehtud Coca-Colaga. Samuti on avatud tasuta Coca-Cola fotoboks, kus koos sõpradega toredaid hetki jäädvustada saab.

Coca-Cola POP-UP pood asub aadressil Tartu mnt 1, kohe Viru Keskuse läheduses ja on kuni 5. juunini avatud iga päev kell 11.00-22.00.