Clifford Chance – 15.05.2018

Konfidentsiaalne

 

[Go! saitide isikuandmete puutumatust käsitleva teate esimene kiht]

 

NV Coca-Cola Services SA („meie“; „meid“) on vastutav andmetöötleja käesolevas isikuandmete puutumist käsitlevas teates kirjeldatud andmete töötlemisel.

 

Kasutame Teie isikuandmeid mitmetel põhjustel, mis on kirjeldatud isikuandmete puutumatust käsitlevas teates. Peaksite olema nendega kursis, sest need võivad Teid mõjutada. Kasutame Teie isikuandmeid  - siis ja ainult siis, kui annate selleks oma nõusoleku – järgmistel eesmärkidel:

 

· analüüsid Teie avalikku sotsiaalmeedia profiili ning sisu, mida jagate meie sotsiaalmeedias, et sellest tulenevalt tuvastada tarbimissuundi ja -mustreid. See aitab paremini tundma õppida meie sotsiaalmeedia kasutajaid ning täiustada meie saite ja Coca-Cola tooteid ning teenuseid vastavalt kasutajate eelistustele;

 

· mõõta Teie kaasatust meie saitidel  (nt kuidas ja millal Te meie saite kasutate, millise seadmega ning kui kaua neil viibite ja analüüsi alusel tuvastada tarbimissuundi ning -mustreid. See võimaldab täiustada meie saite ja Coca-Cola tooteid ning teenuseid;

 

· jagada meie saitidel Teie avalikku sotsiaalmeedia profiili ja sisu, mida meie sotsiaalmeedias avaldate turunduskampaaniate kontekstis ja üldisemalt selleks, et tutvustada ning esile tõsta meie saite, Coca-Cola tooteid ja Coca-Cola teenuseid.

 

Peaksite ka teadma, et hindamine ja profileerimine toimub automatiseeritud meetodil selleks, et (i) analüüsida Teie avalikku sotsiaalmeedia profiili ja sisu, mida jagate meie sotsiaalmeedias ning (ii) mõõta Teie kaasatust meie saitidel vastavalt ülalmainitud tingimustele. Profileerimine ei hõlma Teie isikliku käitumise jälgimist mitte mingil moel. Seda kasutatakse ainult selleks, et aidata meil üldisemalt tundma õppida saitide kasutajate eelistusi ja käitumist ja selle analüüsi põhjal saite ning Coca-Cola tooteid ja teenuseid täiustada.

 

Teie isikuandmete hulgas, mida kasutatakse kooskõlas isikuandmete puutumatust käsitleva teatega, on Teie avalik sotsiaalmeedia profiil, asukohainformatsioon, sisu, mida jagate meie sotsiaalmeedias ning andmed Teie tarbimisharjumuste, huvide ja tegevuse kohta saitidel. Meie küpsiste reeglites on kirjeldatud, et kogume Teie isikuandmeid küpsiste abil [sisestage link küpsiste reeglitele]

 

Pange tähele, et mõnede isikuandmete puutumatust käsitlevas teates kirjeldatud töötlustoimingute eesmärgil edastame Teie isikuandmeid ettevõtetesse, mis asuvad väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda: Adobe (USA) ; Apigee (USA) ; Amazon Web Services (US); DMeX 2.0 (USA) ; ExactTarget (USA) ; Gigigo (Brazil / Mexico); Gigya (USA) ; Google Cloud (USA) ; ICP (USA) ; Livefyre DB (USA) ; Janrain (USA) ; Microstrategy (USA) ; WordPress (USA) ; Wunderman.

Isikuandmete puutumatust käsitlevast teatest leiate lisainformatsiooni oma isikuandmete kasutamise, edastamise ja talletamise kohta. Informatsioon sisaldab ka juhiseid meiega kontakteerumiseks ning selgitusi, kuidas saate oma õiguseid kasutada.

 

[Go! saitide isikuandmete puutumatust käsitleva teate teine kiht]

 

1. Üldine isikuandmete kaitse eeskiri

2. Milliseid isikuandmeid Teie kohta kogume?

3. Kuidas Teie isikuandmeid kogume?

4. Kuidas teie isikuandmeid kasutame?

5. Millist profileerimist kasutame?

6. Kellele Teie isikuandmeid avaldatakse?

7. Kolmandate osapoolte saidid / kolmandate osapoolte teenusepakkujad

8. Kolmandate osapoolte reklaamiga seotud müüjad

9. Mis on Teie õigused seoses isikuandmete töötlemisega, kuidas saate neid kasutada ja kuidas meiega ühendust võtta?

10. Kui kaua säilitame Teie isikuandmeid?

11. Saitide kasutamine alaealiste poolt ja hoiatus vanematele

12. Milliseid isikuandmeid edastame väljapoole Euroopa Majanduspiirkonda?

13. Kohaldatav seadus

14. Uuendused isikuandmete puutumatust käsitlevas teates

 

[Go! saitide isikuandmete puutumatust käsitleva teate kolmas kiht]

[GO! SAITIDE ISIKUANDMETE PUUTUMATUST KÄSITLEV TEADE]