VIIMATI TÄIENDATUD: [20.09.2018]

 

COCA-COLA COMPANY KÜPSISTE REEGLID

 

Käesolevad Coca-Cola Company küpsiste reeglid („küpsiste reeglid“) kirjeldavad erinevaid küpsiste tüüpe, mida kasutatakse seoses veebilehega, mille omanikuks ja haldajaks on NV Coca-Cola Services SA, registrijärgse asukohaga Chaussée de Mons 1424, 1070 Brüssel (edaspidi nimetatud kui „Coca-Cola“ või „meie“) ja mille kaudu navigeerisite käesolevale küpsiste reeglite lehele („sait“). Coca-Cola sätestab käesolevates küpsiste reeglites kirjeldatud isikuandmete töötlemise vahendid ja eesmärgid ning on seetõttu vastutavaks andmetöötlejaks (ELi määruse 2016/679 tähenduses).

Sõltuvalt Teie poolt külastatavast saidist kohaldatakse meie isikuandmete puutumatust käsitlevaid teateid www.coca-cola.ee/et/ettevote/konfidentsiaalsus kui käesolevatele küpsiste reeglite lisasid ja täiendusi.

Teil on võimalus küpsiste kasutamisega nõustuda enne käesoleva lehe külastamist 2.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust e-posti aadressil kharm@coca-cola.com või kirjutage meile aadressil: Coca-Cola Balti Jookide AS, Mustamäe tee 16, Tallinn 10617 Eesti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sisukord

 

1. MIS ON KÜPSIS? 3

 

2. KUIDAS HALDAN KÜPSISEID? 4

 

3. MILLIST LIIKI KÜPSISEID KASUTAME? 5

 

4. KÜPSISTE REEGLITE TÄIENDUSED 10

 

 

 

 

 

 

1. MIS ON KÜPSIS?

· Küpsised on veebisaitide standardseks funktsiooniks, mis võimaldab meil säilitada Teie arvutis väikesemahulisi andmeid saidi külastamise kohta. Neid kasutatakse laialdaselt, aitamaks veebisaitidel toimida või toimida paremal ja tõhusamal viisil – näiteks Teid ära tundes ja mäletades informatsiooni, mis teeb Teie jaoks veebisaidi kasutamise mugavamaks (näiteks meeles pidades Teie eelistuste sätteid). Küpsised aitavad meil ka teada saada, millised saidi rubriigid on kasulikud ja mis vajaksid täiendamist ning jälgida teiepoolset saidi kasutamist, et pakkuda Teile suunatud reklaame.

 

· Esimese osapoole küpsised ja kolmanda osapoole küpsised

Veebibrauser laadib küpsised alla, kui külastate saiti esmakordselt. Järgmisel korral, kui külastate saiti samast seadmest, saadetakse küpsis ja selles talletavad informatsioon tagasi selle loonud saidile (esimese osapoole küpsis) või mõnele muule veebisaidile, millele see kuulub (kolmanda osapoole küpsis).

Kolmandate osapoolte küpsised paigaldatakse juhul, kui olete nende lehtedele sisse loginud ja külastate meie saiti. Meil ei ole mõjuvõimu nende veebisaitide küpsiste sätete üle. Palun külastage kolmandate osapoolte pakkujate veebisaite, kui soovite lisainformatsiooni nende küpsiste kasutamise kohta.

Esimese osapoole ja kolmanda osapoole küpsised aitavad veebisaidil tuvastada, kas olete saiti varem külastanud sama brauseri kaudu. Paljudel juhtudel võib sisu seejuures olla erinev.

Kui keeldute kõikide küpsiste kasutamisest, ei kasutata nii esimese osapoole küpsiseid ega kolmanda osapoole küpsiseid. Kumbagi küpsisetüüpi ei eristata.

· Püsi- ja seansiküpsised

Sõltuvalt kestusest tehakse vahet „püsiküpsistel“ ja „seansiküpsistel“.

Püsiküpsis on Teie arvutis talletatav küpsis, kuni see kaotab kehtivuse või kui Te selle kustutate.

Seansiküpsis kustutatakse aga juba siis, kui sulgete brauseri.

 

Lisaks küpsistega nõustumisele saidi külastamisel (nii nagu seda on järgnevalt kirjeldatud punktis 2], on Teil üldiselt võimalus otsustada küpsistega nõustumise üle, kas nõustuda küpsistega, muutes brauseri sätteid. Lisainformatsiooni saamiseks tutvuge 2 lõiguga.

 

2. KUIDAS HALDAN KÜPSISEID?

 

· Keeldumine küpsiste kasutamisest

 

Teil on võimalus nõustuda küpsiste kasutamisega, mis võimaldab Teid piiranguteta kasutada saidi külastamisel kõiki funktsioone. Kui keeldute rangelt vajalike küpsiste kasutamisest, võib see mõjutada Teie kasutajakogemust ja funktsionaalsust saidi külastamisel. Teistest küpsistest keeldumine ei pruugi mõjutada Teie kasutajakogemust ja funktsionaalsust saidi külastamisel.

Kui keeldute kõikide küpsiste kasutamisest, deaktiveeritakse nii esimese kui kolmanda osapoole küpsised. Peale selle kustutatakse ka esimese osapoole küpsised. Me ei saa kustutada kolmandate osapoolte küpsiseid. Seetõttu tuleb Teil endal kustutada kolmandate osapoolte küpsised. Seda saate teha brauseri sätete abil (vt järgmist punkti).

 

· Küpsiste deaktiveerimine ja/või kustutamine brauseri kaudu

Teise võimalusena ja/või lisaks saate küpsiste sätteid muuta oma internetibrauseris. Teie internetibrauser lubab Teil küpsiste sätteid muuta. Küpsiste brauserisätted on tavaliselt leitavad Teie internetibrauseri „valikute“, „tööriistade“ või „eelistuste“ alt. Peale selle saate alati tutvuda brauseri „abimenüüga“. Erinevad brauserid võivad kasutada erinevaid mehhanisme küpsiste blokeerimiseks.

Kui soovite lisainformatsiooni küpsiste sätete haldamiseks, külastage allolevaid linke:

 

Küpsiste sätted Internet Exploreris

Küpsiste sätted Firefoxis

Küpsiste sätted Chrome’is

Küpsiste sätted Safaris

 

Samad põhimõtted kehtivad nii brauseri sätetele varasemate küpsiste kustutamise kohta kui ka uute küpsiste deaktiveerimisele Teie brauseri sätete kaudu. Palun lugege ülalmainitud juhiseid konkreetse brauseri kohta 2.

Veebis on vahendeid kõikide küpsiste kustutamiseks, mis on külastatud veebisaitidelt alles jäänud – näiteks www.allaboutcookies.org.

Kui külastate seda saiti erinevatest arvutitest, tuleb seadeid uuesti muuta.

 

3. MILLIST LIIKI KÜPSISEID KASUTAME?

 

Järgnevalt on loetletud erinevat tüüpi küpsised, mida nii meie kui kolmandad osapooled saidil kasutame: rangelt vajalikud küpsised, jõudlusküpsised, funktsionaalsed küpsised, suunatud küpsised ja sotsiaalmeediaküpsised.

 

Rangelt vajalikud küpsised: rangelt vajalikud küpsised tagavad funktsioonid, ilma milleta ei saaks Te saiti kasutada. Need tagavad ka selle, et veebisaidi funktsionaalsuste kasutamise soovi korral pakutakse Teile lairibapõhist andmehulka, mis vastab Teie poolt kasutatavale internetiühendusele. Lisaks hoolitsevad küpsised selle eest, et juhul kui liigute leheküljelt leheküljele, toimub ka http-lt https-ile üleminek. Peale selle säilitavad sellist liiki küpsised Teie otsuse küpsiste kasutamise kohta meie saidil.

Eriti kasutame järgmiseid rangelt vajalikke küpsiseid:

1. küpsised, mida kasutatakse ainult suhtluse edastamiseks Internetis; ja

2. küpsised, mis on meile rangelt vajalikud, et pakkuda Teile teenust, milleks olete selgelt soovi avaldanud (st kui need küpsised on blokeeritud, ei ole meil võimalik pakkuda Teile teenust, milleks olete selgelt soovi avaldanud).

Ülalmainitud eesmärkidel kirjeldatud rangelt vajalike küpsiste kasutamine põhineb meie õiguslikel huvidel, tagamaks saidi nõuetekohase tehnilise toimimise, sellele juurdepääsu ja saidi kasutamise ning pakkumaks Teile teenust/teenuseid, milleks olete selgelt soovi avaldanud.

Jõudlusküpsised: küpsiseid kasutatakse selleks, et saaksime statistilist informatsiooni meie saidi jõudluse kohta (nt külastuste arvutamine ja liiklusallikad).

 

Funktsionaalsed küpsised: need küpsised võimaldavad saidil meeles pidada Teie otsuseid ja pakkuda täiustatud ning personaalsemaid funktsioone. Siia kategooriasse võivad kuuluda ka kolmandate osapoolte küpsised.

 

Suunatud küpsised:  suunatud küpsiste paigaldamise eesmärgiks on näidata saidil suunatud ja Teie huvidel põhinevaid reklaame või hallata meie reklaame. Küpsised koguvad informatsiooni Teie tegevuste kohta antud saidil ning teistel saitidel, et pakkuda Teile suunatud reklaame.

 

Sotsiaalmeediaküpsised:  sotsiaalmeediaküpsised koguvad informatsiooni sotsiaalmeedia kasutamise kohta, et luua Teie profiili.

 

Järgnevates tabelites on esitatud nimekiri kõikidest erinevatest küpsisetüüpidest, mida nii meie kui kolmandad osapooled saidil kasutame. Lisaks on kirjeldatud nende talletusperioode (st kui kauaks jääb iga küpsis Teie seadmesse), allikaid (nt esimese osapoole või kolmanda osapoole küpsised) ja andmete edastamist väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda:

 

Coca-Cola veebisaidi  küpsiste liigitus

1. Rangelt/tingimata vajalikud küpsised

Coca-Cola kasutab tingimata vajalikke küpsiseid järgmisel otstarbel:

·         mäletamaks teavet, mida olete sisestanud, liikudes erinevatel lehtedel ühe veebibrauseri sessiooni ajal;

·         tuvastamaks, et olete veebisaidile Coca-Cola sisse loginud;

·         tagamaks, et loote meie veebisaidil ühenduse õige teenusega, kui muudame mingil viisil selle toimimist.

Küpsiseid, mille Coca-Cola liigitab tingimata vajalikuks, EI kasutata:

·         sellise teabe kogumiseks, mida saaks kasutada teile toodete või teenuste reklaamimiseks.

·         teie eelistuste või kasutajanime meeldejätmiseks praegusest külastusest kauemaks.

Meie saidi kasutamine tähendab, et te nõustute tingimata vajalike küpsiste kasutamisega.
Kui tõkestate need küpsised, ei saa me tagada teile turvet ega prognoosida, kuidas veebisait teie puhul toimib.

Järgneb loend Coca-Cola loodud küpsistest, mis on veebisaidil tingimata vajalikuks liigitatud.

 

 

 

 

 

 

ASP.NET_SessionId

Seansiküpsis

 

Madal

Teie külastus

See küpsis tuvastab teie unikaalse sessiooni kogu lehe külastuse vältel.

WT_FPC

Püsiküpsis

10 aastat

Keskmine

Analüüs

See küpsis külastab veebitrende ja seda kasutatakse sessiooni ja kasutaja meelespidamiseks.

__utma

Püsiküpsis

2 aastat

Keskmine

Analüüs

Google'i analüüs: kasutatakse teabe kogumiseks külastajate veebikasutuse kohta. Küpsised koguvad teavet anonüümselt. Samuti kogutakse teavet selle kohta, kui suur on lehel olevate külastajate arv, kust veebisaidile tuldi ja milliseid lehti on külastatud.

__utmb

Püsiküpsis

30 minutit

Keskmine

Analüüs

Sama, nagu ülalpool.

__utmc

Seansiküpsis

 

Madal

Analüüs

Sama, nagu ülalpool.

__utmz

Püsiküpsis

6 kuud

Keskmine

Analüüs

Sama, nagu ülalpool.

 

2. Toimivusküpsised

Coca-Cola kasutab toimivusküpsiseid järgmisel otstarbel:

·         statistiliste andmete saamiseks meie veebisaidi kasutusviiside kohta;

·         abiks veebisaidi parandamisel, nende abil mõõdetakse ilmnevaid tõrkeid;

·         meie veebisaidi erinevate kujunduste katsetamiseks.

Küpsiseid, mille Coca-Cola liigitab toimivusküpsisteks, EI kasutata:

·         teie eelistuste või kasutajanime meeldejätmiseks pärast praegust külastust.

Osa küpsistest haldavad meie eest teised ettevõtted, kuid me ei luba neil ettevõtetel kasutada küpsiseid muudel eesmärkidel kui ülal loetletud.

Meie saidi kasutamine tähendab, et te nõustute toimivusküpsiste kasutamisega. Kui tõkestate need küpsised, ei saa me tagada, kuidas meie veebisait teie puhul toimib.

Järgneb toimivusküpsisteks liigitatud kolmanda isiku küpsiste loend.

 

 

 

 

 

 

__utma

Püsiküpsis

2 aastat

Potentsiaalne

Analüüs

Google'i analüüs: kasutatakse teabe kogumiseks külastajate veebikasutuse kohta. Kasutame teavet raportite koostamiseks ning veebisaidi parandamiseks. Küpsised koguvad teavet anonüümselt. Samuti kogutakse teavet selle kohta, kui suur on lehel olevate külastajate arv, kust veebisaidile tuldi ja milliseid lehti on külastatud.

__utmb

Püsiküpsis

30 minutit

Potentsiaalne

Analüüs

Sama, nagu ülalpool.

__utmc

Seansiküpsis

 

Keskmine

Analüüs

Sama, nagu ülalpool.

__utmz

Püsiküpsis

6 kuud

Potentsiaalne

Analüüs

Sama, nagu ülalpool.

uuid

Püsiküpsis

4 aastat

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Seda kasutatakse, et jälgida teie tegevust, millele lehelt lehele minnes klikite. Aja jooksul võivad veebisaidid nagu xgraph.net aidata teil luua onlain-profiili vastavalt sellele, milliseid saite külastate, mida otsingumootoritest otsite, mida ostate, ja muule käitumisele.

uvc

Püsiküpsis

1 päev, 9 tundi

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Need küpsised lisatakse kolmanda isiku poolt. Lisage see, et võimaldada kasutajatel jagada sotsiaal-võrgustiku ja e-mailide kaudu teavet.

di

Püsiküpsis

2 aastat

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Sama, nagu ülalpool.

dt

Püsiküpsis

30 päeva, 9 tundi

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Sama, nagu ülalpool.

loc

Püsiküpsis

2 kuud, 28 päeva

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Sama, nagu ülalpool.

psc

Püsiküpsis

2 aastat

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Sama, nagu ülalpool.

uid

Püsiküpsis

2 aastat

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Sama, nagu ülalpool.

uit

Püsiküpsis

1 päev, 9 tundi

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Sama, nagu ülalpool.

uvc

Püsiküpsis

2 aastat

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Sama, nagu ülalpool.

xtc

Püsiküpsis

2 aastat

Potentsiaalne

Sotsiaal-võrgustik

Sama, nagu ülalpool.

CokeURLsession

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

See küpsis tuvastab teie unikaalse sessiooni kogu lehe külastuse vältel.

 

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

Kasutatakse koormuse tasakaalustamiseks, s.t see seob külastaja konkreetse serveriga (koos mitme varunduse/koormuse tasakaalustajaga), mis teabe saatis.

JSESSIONID

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

See küpsis tuvastab teie unikaalse sessiooni kogu lehe külastuse vältel.

mc

Püsiküpsis

5 aastat

Potentsiaalne

Analüüs

Jälitusküpsise programm, mis kuvab ka hüpikreklaame.

ACOOKIE

Püsiküpsis

3 aastat, 290 päeva

Potentsiaalne

Analüüs

 

BID

Püsiküpsis

25 aastat, 10 kuud

Potentsiaalne

Teie külastus

Küpsised tuvastavad veebisaidil ticketmaster.co.uk teie kasutaja. Küpsised säästavad teile aega, säilitades teie kontaktandmed.

BRAND

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

Küpsised tuvastavad veebisaidil ticketmaster.co.uk teie kasutaja. Küpsised säästavad teile aega, säilitades teie kontaktandmed.

NDMA

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

Sama, nagu ülalpool.

SID

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

Sama, nagu ülalpool.

CFCLIENT_BDACMS

Püsiküpsis

30 aastat

Potentsiaalne

Teie külastus

Teadmata.

CFGLOBALS

Püsiküpsis

30 aastat

Potentsiaalne

Teie külastus

Teadmata.

CFID

Püsiküpsis

30 aastat

Potentsiaalne

Teie külastus

Teadmata.

CFTOKEN

Püsiküpsis

30 aastat

Potentsiaalne

Teie külastus

Teadmata.

ASPSESSIONIDACRBCQRR

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

See küpsis tuvastab teie unikaalse sessiooni kogu lehe külastuse vältel.

icl_currentm_language

Püsiküpsis

1 päev, 9 tundi

Potentsiaalne

Teie külastus

Kasutatakse selle keele säilitamiseks, milles veebisaiti külastate, mistõttu ei pea igakord keeleseadeid muutma.

2f73a5bbb927ec872d678cc9cfe7ffd0

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

 

PHPSESSID

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

See küpsis tuvastab teie unikaalse sessiooni kogu lehe külastuse vältel.

CMPS

Seansiküpsis

 

Keskmine

Teie külastus

Makseteenuste ühendamine: võib kasutada küpsiseid, et isikupärastada oma kogemust kasutajana, säästab aega.

_canary

Püsiküpsis

5 kuud, 3 nädalat

Potentsiaalne

Analüüs

Twitter saab logimise andmeid veebisaidi külastustelt, mis kasutavad meie sotsiaalmeedia tööriistu, nagu näiteks Tweet ja Follow nupud. Need logimise andmed võivad sisaldada teavet IP-aadressi, brauseri tüübi, viitava veebisaidi, külastatud lehtede, küpsiste ja teiste tööriistade kasutamiste kohta, nagu on välja toodud meie privaatsuspoliitikas: https://twitter.com/privacy.

VISITOR_INFO1_LIVE

Püsiküpsis

7 kuud, 3 nädalat

Potentsiaalne

Meedia

Me võime kasutada YouTube'i videote esitamiseks. Kui te külastate meie saidil olevaid lehti, mis sisaldavad YouTube'i videot, loob YouTube vähemalt kolm küpsist: VISITOR_INFO1_LIVE, use_hitbox ja PREF. Meie veebisaidid sisaldavad videosid YouTube'ilt. Selle tulemusena võite mõnda nendest lehtedest külastades kokku puutuda YouTube'i küpsistega, mille üle meil kontrolli pole. Rohkema teabe saamiseks YouTube'i küpsiste kasutamise kohta, külastage veebisaiti:www.google.com/policies/

 

3. Funktsiooniküpsised

Coca-Cola kasutab funktsiooniküpsiseid järgmistel otstarvetel:

·         kohaldatud seadistuste, nagu küljendus, teksti suurus, eelistuste ja värvide meelespidamiseks;

·         mäletamaks, kas oleme teilt juba küsinud küsitluse täitmise kohta;

·         teabe jagamiseks meie partneritele, kes pakuvad veebisaidil teenust. Jagatavat teavet kasutatakse üksnes teenuse osutamiseks või toote või funktsiooni pakkumiseks ning mitte ühelgi muul otstarbel.

Küpsiseid, mille Coca-Cola liigitab funktsiooniküpsisteks, EI kasutata:

·         teile reklaami edastamiseks ei meie veebisaidil ega muudel veebisaitidel.

Osa küpsistest haldavad meie eest kolmandad isikud – sel juhul ei luba me kolmandal isikul kasutada küpsiseid muudel eesmärkidel kui ülal loetletud.

Te võite otsustada, kas neid küpsiseid kasutatakse või mitte, kuid nende tõkestamine tähendab, et me ei saa pakkuda teile kõiki teenuseid. On ka võimalik, et nende tõkestamise tõttu ei ole meil võimalik meeles pidada, et te ei soovinud konkreetset teenust.

4. Suunamisküpsised

Kuigi me kasutame mõnikord suunamisküpsiseid, ei kasuta me mingit sorti reklaamiküpsiseid.

Coca-Cola kasutab suunamisküpsiseid järgmistel otstarvetel:

- sotsiaalvõrgustikega, nagu Facebook, sidumiseks. Seal võidakse kasutada teavet reklaamide teile suunamiseks;

Te võite otsustada, kas neid küpsiseid kasutatakse või mitte, kuid nende tõkestamine tähendab, et me ei saa pakkuda teile kõiki teenuseid. Kõiki neid küpsiseid haldavad teised ettevõtted, mille tööriistu te nende tõkestamiseks kasutada saate.

 

 

4. KÜPSISTE REEGLITE TÄIENDUSED

Lehe ülaservas asuv märge „VIIMATI TÄIENDATUD“ annab teavet selle kohta, millal käesolevaid küpsiste reegleid viimati muudeti.

 

Teid teavitatakse kõikidest planeeritavatest muudatustest seoses käesolevate küpsiste reeglitega aegsasti enne nende muudatuste tegelikku jõustumist.

 

Küpsiste bänner:

S.A. Coca-Cola Services N.V („meie“) pooldab küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate kasutamist mitmetel põhjustel, kuid vajab selleks Teie nõusolekut. Nõustumiseks vajutage „Nõustun küpsistega“. Kui keeldute küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate kasutamisest, vajutage nupul „X“. Lisainformatsiooni saamiseks  kasutatavate küpsiste kohta ning teatud küpsiste piiramiseks vajutage lingil pealkirjaga „Küpsiste sätted“.  Küpsiste bänner ei muutu enne, kui muudate oma eelistusi. Me ei kasuta küpsiseid ega sarnaseid tehnoloogiaid peale nende, mis on rangelt vajalikud veebisaidi toimimiseks, kui Te ei otsusta neid küpsiseid valida.